Youtube Kids APK İndir - Android Mobil Uygulamaları İndir

Youtube Kids APK İndir

Çocukların internette güvenle video izleyebilmesi için sitemiz Youtube Kids APK uygulamasını sizlere sunmaktadır. Bu uygulama, Google şirketi tarafından çocukların video kullanımlarını görüntüleyebilmek, internette geçirdikleri zamanı kontrol edebilmek ve uygunsuz içeriklerden uzak tutmak amacıyla geliştirilmiştir. Youtube’da bulunan pek çok uygunsuz videolara erişim kısıtlanmaktadır.

Youtube Kids ile Neler Yapılabilir? Özellikleri Nedir?

Çocukları esas alarak geliştirilen bu uygulamada, ebeveyn kontrolünde uygulamayı kullanacak çocukların yaş aralıkları belirlenebiliyor. İçerikler, belirlenen yaş aralıklarına göre çocukların karşısına çıkarılıyor. Bu sayede çocukluk döneminde değişen ilgi alanları için farklı içerikler sunulabiliyor. Youtube Kids kaydının yapılması için en uygun son yaş 13 olarak görülüyor. Uygulama istatistikleri ve hareketleri gibi bilgiler, istenildiğinde ebeveyn ile paylaşılıyor. Böylelikle ebeveyn, çocuğun hangi adresleri ziyaret ettiğini görebiliyor. Aynı zamanda uygun görmediği adreslere erişimi de kısıtlayabiliyor.  

Bu uygulama aynı zamanda içerik üreticileri için de yeni bir kapı aralıyor. Ancak bu uygulamada kanal açılması ve içerik paylaşılması için bazı önemli koşulların sağlanması gerekiyor. Bir kanalın yayınlanması için ilk önce birkaç örnek içeriğin üretilmiş olması gerekiyor. Daha sonra Youtube Kids platformu tarafından bu içeriklerin uygun olup olmadığı kontrol ediliyor. İçerikler uygun görülürse kanal yayın yapmaya başlıyor. Ancak yine de uygunsuz bir içerik ile karşılaşıldığında, fark edildiği an kaldırılıyor. Youtube Kids APK İndir diyerek uygulamayı indirebilir ve uygulamanın avantajlarından daha fazla yararlanabilirsiniz.

Youtube Kids Türkiye

Youtube Kids’in Türkiye’de faaliyete girdiği, 23 Nisan 2021’de duyuruldu. 2015 yılında Amerika’da kullanıma açılan uygulamanın Türkiye’ye geç gelmesinin sebebi, içeriklerin ülke kültürüne, eğitimine ve ilkelerine uygun olarak geliştirilmesi olarak açıklanıyor. Bununla birlikte Türkiye içerik üreticileri de bu platformda uygun içerikler oluşturabilirler. Uygulama mağazalarında bulunan uygulamanın (Google Play Store vs.) en güncel sürümünü sitemizden APK olarak da indirebilirsiniz. Bazı telefon, tablet veya bilgisayarların, uygulama mağazalarına erişememesi durumunda veya güncellemesinin alınamaması sebebiyle APK formatında uygulama dosyası indirilebilir. Bunun için sitemizden Youtube Kids APK İndir diye aratmak yeterlidir. Bu yöntem ile uygulamanın kurulması APK dosyası tarafından yapılır. Ancak bu dosya türünde indirme yapılırken, kaynak sitenin güvenilirliğinden emin olmak gerekir. Bu yüzden güvenilir indirme işlemi için sitemizi tercih edebilirsiniz.

İndir “Youtube Kids İndir” pspx – 20 defa indirildi –

Yorum yapın