XCIPTV PLAYER APK indir - Android Mobil Uygulamaları İndir

XCIPTV PLAYER APK indir

İP TV player Android uygulamaları içerisinde XCIPTV Player APK indir imkanını sizlere tamamen ücretsiz şekilde sunma yoluna gidiyoruz. Pratik, hızlı, gelişmiş arayüzü ile fark yaratan ve kısa süre içerisinde birçok yayıncının da en çok tercih ettiği projelerden birisi olduğunu söylemek mümkün.

Yurtdışı kaynaklı bir sistem olan bu program, IP TV kod çözücü olarak da biliniyor. Son derece hızlı çalışan ve internet kotası dostu altyapısı ile sizleri kendisine hayran bırakacak mükemmel bir program. Türkiye genelinde de son dönemde en çok indirilen uygulamalar arasında yer alıyor.

XCIPTV Player Özellikleri

Öncelikle son derece düzenli, anlaşılır ve yeni nesil modern tasarımı ile kullanıcıların ilgisini çeken bir alternatif yazılım. Android cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Xtream Codex uyumlu olan bu uygulama, dahili ve harici tüm cihazlara kayıt özelliğini de sizlere sunuyor.

Yani dilediğiniz yayını kayıt edebiliyorsunuz. VPN desteği, uygulamanın diğer bir mükemmel özelliği olarak dikkat çekiyor. Dilediğiniz tüm yayın alternatiflerini kullanabilme şansına sahipsiniz. Uygulama arayüzünden hemen birkaç örneği sizlere sunalım istiyoruz.

Yukarıdaki resimde de aslında uygulamanın birçok iyi yanını görebiliyorsunuz. İnternet veri hızı analizi, hesap ayarları, güvenlik ayarları ve kumanda ile kontrol. Hatta doğrudan uygulama üzerinden destek alabileceğiniz bir yazışma alanı dahi mevcut. Kullanıcıların rahatı için hemen hemen tüm detaylar uygulama içerisinde düşünülmüş. İP TV oynatıcı uygulamalar içerisinde gerçekten farkını ortaya koyan bir alternatif.

Film, Dizi ve Canlı Yayın İçerikleri Yayınlayabilme
Anında Destek ve Çözüm Merkezi Hizmeti
Xtream Codex Desteği
Dizi, Film ya da Canlı Yayın Kaydedebilme
Program Hatırlatma Özelliği
EZHometech (EZServer) ve M3U URL için EPG Desteği
IMDB Veri Bilgisi Çektirme
Sık Kullanılanlara Ekleyebilme Özelliği

Bu mükemmel yazılım başlıca özellikleri arasında yer alıyor. XCIPTV Play APK indir seçeneğini sizlere aşağıdaki butonda %100 ücretsiz ve güvenli bir şekilde sunuyoruz. Uygulama ile alakalı olarak herhangi bir problem olması durumunda yorum alanlarımızdan bizimle iletişime geçebilir, kullanımı ile alakalı destek alabilirsiniz.

İndir “XCIPTV PLAYER” G41f – 71 defa indirildi –

Yorum yapın