Ultimate IPTV Playlist Loader APK İndir - Mac Ve M3U Adreslerini En İyi Açan Uygulama - Android Mobil Uygulamaları İndir

Ultimate IPTV Playlist Loader APK İndir – Mac Ve M3U Adreslerini En İyi Açan Uygulama

Android telefonlarda iptv mac adreslerini açabilen sadece stb emu uygulaması vardı fakat şimdi Ultimate IPTV Playlist Loader ile isterseniz mac adreslerini isterseniz ise m3u linklerini çok rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.

Oldukça profesyonel tasarlanmış uygulamada bir çok özellik bulunmakta.Üstelik uygulama da türkçe dil seçeneği de mevcut.

Uygulamayı kurup ilk açtığınız da karşınıza aşağıda ki gibi dil seçeneği menüsü gelecektir.Buradan TÜRKÇE dil seçeneğini seçerek devam ediyoruz.

Dil Seçeneği

Tasarımı oldukça basit olduğu için dil seçeneğini seçtikten sonra sizi karşılayacak ikinci kısım aşağıda ki resimde gördüğünüz gibi Oynatma Listesi alanıdır.Bu kısımda elimizde ki mac veya m3u linklerini çalıştıracağız.

Burada yapmamız gereken şey OYNATMA LİSTESİ EKLE seçeneğine tıklamaktır.

Bu kısımda ise eliniz de m3u linki varsa hemen ilk başta ki İNTERNETTEN OYNATMA LİSTESİ EKLE seçeneğine tıklayınız.

Eğer eliniz de mac adresi var ise MAG PORTALI EKLE kısmına tıklayabilirsiniz.Benim elimde m3u linki olduğu için ben ilk baştaki seçeneğe tıklayarak devam edicem.

Resimde gördüğünüz gibi alanları doldurduktan sonra KAYDET seçeneğine tıklıyoruz.

Listemiz eklenmiştir. 1. LİSTE kısmının üstüne tıklayalım.

Buradan ise sizin tercihinize bağlı olarak istediğinizi seçebilirsiniz.Ben TV STİLİ seçip devam edicem.

Bütün ayarları yaptıktan sonra sizi böyle bir alan karşılayacak artık iptv izlemeye hazırsınız.Sol üstteki ayarlar seçeneğinden Ultimate IPTV Playlist Loader uygulamasının bir çok özelliğine erişebilirsiniz.

İndir “Ultimate IPTV Playlist Loader İndir” srZrG6 – 156 defa indirildi –

“Ultimate IPTV Playlist Loader APK İndir – Mac Ve M3U Adreslerini En İyi Açan Uygulama” üzerine bir yorum

Yorum yapın