Ücretsiz İPTV Linkleri Nasıl Bulunur? - Android Mobil Uygulamaları İndir

Ücretsiz İPTV Linkleri Nasıl Bulunur?

Her gün ücretsiz iptv linkleri aramaktan sıkıldıysan ve yorulduysan bu yazımız da kendi başınıza güncel ve ücretsiz iptv linkleri nasıl bulacağınızı anlatacağım.

İlk yapmamız gereken bilgisayarımıza veya telefonumuza Xtream Codes İPTV Player programını indirip kurmak.Hemen bu linke tıklayarak programı indirebilirsiniz >>> https://canlitvapk.com/xtream-iptv-player-indir/

Bir sonraki yapmamız gereken işlem ise iptvcat.com sitesine giriş yapmak olacak.Bu siteyi biraz anlatmak gerekirse, dünya üzerinde ki tüm paylaşılmış ve çalışan iptv linklerini bir araya toplamış ve ülkelere göre kategorilere ayırmış olan web sitedir.

Siteye giriş yaptıktan sonra aşağıya inerek kendi ülkemizin üstüne tıklıyoruz.Karşımıza çıkan sayfada kanalların isimleri ve hemen yanlarında ise çalışıp çalışmadığına dair kırmızı veya yeşil renkte yuvarlak simgeler bulunmaktadır.

Kırmızı Renk : İptv linki çalışmamaktadır.

Yeşil Renk : İptv Linki çalışmaktadır.

Kanal isimlerinin hemen altında ise COPY seçeneği mevcuttur.Yeşil renkte olan yani çalışan iptv linkini COPY seçeneğine tıklayarak alıyoruz.

Bir not defteri açarak kopyaladığımız iptv linkini yapıştırıyoruz.

Hemen sonrasın da Xtream Codes İPTV Player uygulamasını veya programını açıyoruz.Karşımıza çıkan panelde bizden sunucu adresi – kullanıcı adı ve şifre isteyecektir.Not defterine kopyaladığımız iptv linkinden nasıl bu bilgilere ulaşacağımızı hemen aşağıdan bulabilirsiniz.

Aşağıda ki resimde gördüğünüz üzere sizlere sunucu adresini – kullanıcı adını ve şifresini nasıl bulacağınızı çok açıklayıcı bir şekilde gösterdim.

Xtream Codes İPTV Player Uygulamasına Giriş.

Not olarak eklemek isterim ki internet hızınız 20 mbps olursa yayınları donmadan izleyebilirsiniz.

“Ücretsiz İPTV Linkleri Nasıl Bulunur?” üzerine bir yorum

Yorum yapın