Tr Remote APK İndir - Android Mobil Uygulamaları İndir

Tr Remote APK İndir

İçinde 100’den fazla kanalı barındıran Tr Remote Apk İndir programı hem Türk hem de birçok ülkenin kanallarını sizler ile buluşturarak dünya ve ülkemizden birçok kanal sayesinde yeni içeriklere ulaşmanızı sağlamayı amaçlamaktadır.

100’den fazla kanal olması nedeni ile birçok seçeneği içerisinde barındıran Tr Remote Apk izlemek istediğiniz film, dizi, şov programları, maç yayınları gibi birçok kanalı sizlerle buluşturur.

Eğitsel birçok kanalı içerisinde bulunduran bu program sayesinde arkeoloji, yabancı diller, hobileriniz ile ilgili yeni bilgileri edinebilir ve bu alanlarda kendinizi geliştirebilirsiniz. Sadece eğlence amaçlı ya da yayın takip etme amaçlı değil birçok konuda fikir edinebileceğiniz programlar izleyerek kendinize çok şey katabilirsiniz.

Tr Remote Apk Özellikleri

Yüksek görüntü kalitesi ve 100’den fazla kanal bulunması sebebi ile istediğiniz filmi, diziyi yüksek kalitede izleyebilirsiniz. Yeni eklenen programların size bildirim ile gelmesini ve bu sayede dizi bölümlerini kaçırmak istemiyorsanız bildirim kısmından ayarları yapabilirsiniz.

Bu sayede hiçbir programı, dizi ve maç yayınları kaçırmayacaksınız. Maç yayınları, haber yayınları gibi birçok kanalda anlık kesilmeler ve donmalar yaşamadan istediğiniz şekilde kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Bu nedenle bu programı tercih ederek bu özelliklere ücretsiz sahip olabilirsiniz. Piyasada bulunan birçok tv uygulaması fahiş fiyatlar ile satılmakta ve çok fazla kanal içermemektedir. Ücretsiz şekilde sunulan bu uygulama içerisinde çok fazla kanal olması ve tamamen ücretsiz olması nedeni ile tercih sebebi haline gelmiştir.

Hızlı Kurulum

Her yaştan herkesin kolaylıkla kurabileceği bu uygulama için bilgisayar ya da telefonunuzdan programın dosyasını siteden bulup ardından indirme tuşuna basmanız gerekir.

İndirdiğiniz dosyayı masaüstünde kurarak kanalları kullanmaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz kanalları öne olacak şekilde toparlayarak kolay bir erişim sağlayabilirsiniz. Kanalları kategorilendirerek dizi, film, belgesel, maç yayınları gibi içerikleri olan kanallara daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu sayede izlediğiniz kanalların numaralarını unutsanız bile listeniz sayesinde onları tekrar bulmanız 1-2 saniye içerisinde mümkün olacaktır. Bu şekilde hızlı kurulum ve hızlı listelemeden sonra istediğiniz kanallardan istediğiniz yayınları açarak izleme keyfini yaşayabilirsiniz.

İndir “TR Remote APK İndir” OHnc – 1519 defa indirildi –

“Tr Remote APK İndir” üzerine bir yorum

Yorum yapın