Tonestro For Brass & Woodwinds: Learn & Play Songs Apk İndir

Tonestro For Brass & Woodwinds: Learn & Play Songs Apk İndir

Tonestro For Brass & Woodwinds: Learn & Play Songs, pirinçten yapılmış üflemeli çalgıları öğrenebilmek, kendinizi geliştirmek ve yüzlerce şarkı notası içeriğiyle farklı besteleri çalabilmek için yapılmış bir android uygulamasıdır. Uygulama sayesinde hiç bilmediğiniz bir çalgıyı çalmayı öğrenebilir, nota derslerinden faydalanabilir, enstrümanınızı akort edebilirsiniz. Uygulama sizi dinleyerek yaptığınız hatalara müdahale eder ve sizi düzeltmeye çalışır. Bu haliyle adeta bir müzik öğretmeni gibi davranarak sizin eğitiminize katkıda bulunur. Farklı alıştırmalarla enstrümanınızı tanımanıza yardımcı olur. Parmak çizelgeleri ile ne zaman hangi parmağınızı kullanmanız gerektiğini size öğretir. Şarkıları çalarken hangi notanın ne kadarlık süre ile çalınacağını bir metronom gibi davranarak size öğretir.

Hangi Enstrümanları Öğrenebilirsiniz?

Tonestro For Brass & Woodwinds: Learn & Play Songs uygulamasını android akıllı cihazınıza indirerek yeni nesil bir müzik öğretmeniyle tanışın. Uygulama pirinç ve nefesli çalgılar üzerine kurulmuştur. Trompet, Saksafon, Klarnet, Flüt, Ses Kayıt Cihazı, Trombon, Korno, Euphonium (Bariton Boynuzu), Tuba gibi pek çok pirinç ve nefesli çalgıları sizlere öğretebilir. Yeni başlayanlar için nota eğitimi ve parmak egzersizleri barındırmaktadır. Kolay ve hızlı bir şekilde enstrüman çalmayı öğrenmek için en büyük yardımcınız olacaktır. 

Genel Özellikler

Enstrümanların ilk olarak zorlanılan alan akort yapmaktır. Tonestro For Brass & Woodwinds: Learn & Play Songs APK indir işlemi ile akort sorunu çözüme kavuşmaktadır. İlk kez çalacağınız bir çalgıyı bile kolay bir şekilde akort edebilirsiniz. Uygulama müzik teorisi hakkında pratik bilgiler de içermektedir. Nota eğitimi sayesinde parçaları daha kolay bir biçimde çalabilirsiniz. Pirinçten yapılmış ya da nefesli bir enstrümanı kolayca öğrenebilmeniz için yüzlerce şarkıdan oluşan bir nota hazinesi ile tanışın. Kolaydan zora doğru giden parçalar arasında gezinerek kolay bir şekilde çalın. 

Evdeki Müzik Öğretmeni

Tonestro For Brass & Woodwinds: Learn & Play Songs uygulaması ile evinizde bir müzik öğretmeni ile tanışın. Sizi dinlemesine ve anında geri bildirimde bulunmasına şahit olun. Uygulama ile nefesli çalgılarda ustalar sınıfına girin. Çalmayı biliyorsanız gelişmenize tanık olun ve geniş nota arşivinden yararlanın. 

Yorum yapın