Taraftar TV Apk İndir - Android Mobil Uygulamaları İndir "Enter"a basıp içeriğe geçin

Taraftar TV Apk İndir

Taraftar TV ile canlı yayın izleme ayrıcalığı en iyi şekilde sağlanmaktadır. En sevile filmleri belseller, diziler, maçlar, yarışma programları ücretsiz bir şekilde uygulama sayesinde izleyebilirsiniz. Bedava olarak pek çok içeriği uygulama sayesinde android telefonlarınız, tabletleriniz ve bilgisayarlarınızda izleme olanağına sahip olabilirsiniz.

Taraftar TV Apk Özellikleri

  • Çok sayıda kanal izleme ayrıcalığına uygulama sayesinde sahip olabilirsiniz. Müzik, dizi film, belgeseller, spor kanalları, haber kanalları, çocuk programları ve daha pek çok programı uygulama sayesinde izleyebilme olanağına sahip olabilirsiniz.
  • Listelenmiş pek çok kanalı, basit olan menüleri sade ara yüzü sayesinde kullanmak oldukça basittir. İstediğiniz yayın ya da kanalı birkaç tıkla bulmanız mümkündür.
  • Uygulama hemen tüm cihazlarda uyumludur. Tablet, telefon, bilgisayar gibi pek çok cihazda uygulama rahatça indirilip kullanılabilir.
  • Bedava olarak uygulamadan yararlanma ayrıcalığını elde edebilirsiniz. Uygulamayı indirirken sizden hiçbir ücret talep edilmemektedir. Herhangi bir satın alma işlemi uygulama için yapmanıza gerek yoktur. Abonelik ya da üyelik gibi işlemlere de böylece gerek kalmamaktadır. Reklam görmek istemeyen kişiler bu özellikten yararlanmak için 5 TL ödeyebilirler. Bu ücret isteğe göredir. İçerikleri reklamsız bir şekilde izlemek isteyenler ödeme yapabilirler.
  • İçerikleri HD kalitesinde izleme olanağına sahip olabilirsiniz. Yayın kalitesi uygulama ile en iyi şekilde olup bu konuda herhangi bir sorun yaşamazsınız. İstediğiniz kanalı HD Kalitesinde izleme olanağına sahip olmanız uygulama sayesinde mümkündür. İnternet bağlantısı yavaş olanlar yayınları SD özelliği ile seçerek kullanabilirler.
  • Kullanıcıların en güncel ve yeni yayınlardan haberdar olmaları için bildirim özelliği de uygulama içerisinde mevcut bulunmaktadır. Kaçırmak istemediğiniz yeni sezon maçlar, dizilerin yeni bölümleri ve daha pek çok yayına güncel olarak erişmek içim bildirim özelliği devreye girmektedir. Böylece istediğiniz programları kaçırmadan izleme olanağına sahip olabileceksiniz.
  • Uygulamada yazılımın boyutu düşüktür. Bu açıdan cihazınızda çok yer kaplamamaktadır. Bu özellik sayesinde donma ya da kesilme tehlikesi olmadan istediğiniz yayınları kaliteli şekilde izleme olanağına en iyi şekilde sahip olma imkanı yakalayabileceksiniz.

İndir “Taraftar TV” Quio – 710 defa indirildi –

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir