STB EMU İndir - Android Mobil Uygulamaları İndir

STB EMU İndir

Stb emu indir uygulaması iptv yayınlarını izleyebilmeniz için geliştirilen android uygulamadır.İki farklı versiyonu vardır.Birinci versiyonu reklamlı olan stb emu free yani ücretsiz versiyon diğeri ise reklamsız olan stb emu pro yani ücretli versiyondur.

Google play üzerinden rahatlıkla ulaşabileceğimiz ve güvenli bir şekilde kurabileceğiniz stb emu uygulaması ile dünya kanallarını rahatlıkla donma ve kasma olmadan izleyebilirsiniz.

Stb Emu Kurulumu [ Yazılı Anlatım ]

Yazının hemen altında ki stb emu indir kısmından uygulamayı telefonunuza indiriniz ve kurulumu başlatın.Kurulumu bitirdikten sonra aşağıda ki madde madde anlatılan kısımları yapabilirsiniz.

  • Uygulamayı açtıktan sonra sol üst köşede ki üç çizgi kısmına tıklayarak Change Profile data > Portal Settings > Portal Url kısmına gelerek size vermiş olduğumuz stb emu linkini buraya yapıştırıyorsunuz.
  • Sonra bir geri gelerek STB Configuration > Mac-address kısmına size vermiş olduğumuz stb emu mac adresi buraya yapıştırıyorsunuz.
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra uygulamanın ilk karşınıza çıkan ekrana geri gelin.
  • Sağ üst köşede ki üç nokta işaretine tıklayarak Profile > New Profile kısmına tıklıyoruz ve 5 – 10 saniye bekledikten sonra kanallar kategorili şekilde karşımıza çıkacaktır.

Stb Emu Kurulumu [ Resimli Anlatım ]

Stm emu uygulamasının kurulumu bu şekildedir.Uygulamanın kodlarını ise hergün günce olarak paylaşmış olduğumuz sitemizin bu linkinde bulabilirsiniz. https://canlitvapk.com/sfvip-player-ve-mac-adresi-ile-canli-mac-izlemek/

Stb emu uygulamasını bilgisayarda çalıştırmak isteyenler ise bir emülatör programına sahip olmaları gerekmektedir.En çok kullanılan https://www.bluestacks.com/ bluestacks emülatör programını bu linkten indirebilirsiniz.

İndir “STB EMU” q4x8Do – 38 defa indirildi –

Yorum yapın