SS İPTV Nasıl Kurulur? Güncel SS İPTV M3U8 Linki ve Kanal Listeleri - Android Mobil Uygulamaları İndir

SS İPTV Nasıl Kurulur? Güncel SS İPTV M3U8 Linki ve Kanal Listeleri

Televizyonunuzda SS İptv kurulumunu nasıl yapacağınızı ve kanal listelerini nasıl yükleyeceğinizi detaylı olarak görsellerle destekleyerek anlattım.Ek olarak yazının hemen sonunda sizlere ücretsiz olarak ss iptv m3u8 linkleri ve kanal listelerini veriyorum.Sürekli olarak güncellenen bu kanal listeleri ile iptv kodları bulmaya uğraşmayacaksınız.

Benim evimde ki televizyonun markası Regal bu yüzden sizlere biraz sonra göstereceğim resimler sizin televizyonunuz ile marka farklılığı olduğu için uyuşmayabilir.Fakat SS İPTV uygulamasını açtığınız da hiçbir fark olmadığını göreceksiniz.

Sadece başlangıçta ki kısımlar televizyonunuzun markası sebebiyle değişiklik gösterebilir.Bunu da youtube yada google yazarak rahatlıkla çözebilirsiniz.

SS İPTV Kurulumu

  • 1. Olarak kumandamızın hemen ortasında ki kırmızı renkte ki ev simgesine basıyoruz.
  • Burada karşımıza soldan aşağıda doğru menüler çıkacaktır.Buradan uygulamalar kısmına geliyoruz.
  • Kumandamızın yön tuşları ile sağa doğru ilerliyoruz ve APP STORE yazan kısma tıklıyoruz.
  • Burada ise hemen üst kısımda ki ARA seçeneğine tıklıyoruz.
  • Arama kısmına isterseniz İPTV isterseniz ise SS İPTV yazarak uygulamayı buluyoruz ve yine yön tuşları ile uygulamanın üstüne geliyoruz ve tıklıyoruz.
  • SS İPTV uygulamasını açmış bulunmaktayız şimdi ise yukarıda ki yuvarlak içinde ki işaret ettiğim kısma yani ayarlar kısmına tıklıyoruz.
  • Burada ise yine yuvarlak içine almış olduğum KOD AL kısmına tıklayarak uygulama bizlere sadece bize ait olan bir kod veriyor.Bu kodu bir yere kaydediniz biraz sonra anlatacağım yerlerde bizlere çok gerekli olacaktır.

SS İPTV kurulumu bu kadardır.Şimdi bundan sonra anlatacağım en önemli yer ise bu uygulamanın içerisine nasıl ss iptv m3u8 linklerini ve kanal listelerini yükleyeceğiz onu göreceğiz.

SS İPTV Kanal Listesi Nasıl Yüklenir?

Burada ss iptv bizlere yardımcı olması amacıyla kendi web sitesini kurmuştur.Google´a ss iptv yazarak yada hemen https://ss-iptv.com/playlist bu linke tıklayarak ss iptv´nin resmi sitesine gidiyoruz.

Hemen sol tarafta ADD DEVİCE yazan kısmın yanında ki boşluğa SS İPTV Kurulumun da almış olduğumuz o kodu girerek televizyonumuz ile SS İPTV uygulaması arasında bir bağlantı oluşturuyoruz.

Bağlantımızı oluşturduktan sonra yukarıda ki resimde gördüğünüz yuvarlak içine almış olduğum ve numaralandırdığım yerlere sıralı olarak tıklıyoruz.

Şimdi önemli yerlerden bir tanesine geldik.Burası ss iptv kanal listesi yükleyeceğimiz kısım.

  • SOURCE kısmına yazının hemen altında bulunan Sürekli Güncellenen SS İPTV M3U8 Listesinin linkini yapıştıracaksınız.
  • DİSPLAYED NAME kısmına ise canlitvapk.com yazarak alttaki sağ OK kısmına tıklayacaksınız.
  • SS İPTV Kurulumunu ve SS İPTV Kanal listesi yüklemesini başarı ile gerçekleştirdik.

Şimdi tekrar televizyonumuza dönerek aşağıda ki resimde yuvarlak içine almış olduğum YENİLE kısmına tıklayarak kanal listesini görebilirsiniz.

SS İPTV SÜREKLİ GÜNCELENEN KANAL LİSTESİ:

https://kodyapistir.com/raw/f1Nm1Ve9aX

Yorum yapın