SeyirTÜRK APK İndir - Android Mobil Uygulamaları İndir

SeyirTÜRK APK İndir

Yerli ve gelişmiş altyapısı ile fark yaratan SeyirTURK APK indir seçeneğini sizlere ücretsiz olarak sunacak ve uygulama incelemesi yapacağız. Türkiye genelinde özellikle birkaç senelik dilim içerisinde telefondan canlı yayıncılık ve IP TV uygulamaları ciddi anlamda fark yarattı. Genel itibari ile bizde sitemiz içerisinde uygulamaları inceleme yaparak sizlere bilgiler sunuyoruz.

SeyirTÜRK Android uygulaması, sizlere tek bir platform içerisinde çok geniş kapsamlı bir film ve dizi içeriği sunuyor. Bununla birlikte Android canlı yayın uygulaması olarak da son dönemlerin en trend %100 yerli altyapılarından birisi olarak dikkat çekiyor. Şimdi diğer özelliklere de biraz daha yakından bilgiler sunmak istiyoruz.

SeyirTÜRK Özellikleri

Öncelikle bu uygulama, geliştiricileri tarafından her geçen gün daha da geliştirilerek kendisi daha üst segmentlere taşıyor. Günümüzde gelinen son noktada ise uygulama Android TV Box sistemleri içerisinde kendisini geliştirerek televizyonlarda da bir uygulama olarak kullanılabiliyor. Dolayısı ile mükemmel bir IP TV alternatifi diyebiliriz.

Öncelikler %100 Yerli ve Türkçe arayüzü ile birlikte bir adım öne geçiyor. Bununla birlikte uygulama içerisinde kategorili seçenekler sayesinde dilediğiniz yayınlara sorunsuz bir şekilde erişme imkanınız var. Android canlı maç yayını uygulaması olarak da kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde hızlı ve internet kotası dostu bir deneyim edinme imkanınız olacak. Diğer alternatif özelliklerini de görsellerden sonra biraz daha derinlemesine sunacağız.

Uygulama, yukarıda da bahsettiğimiz üzere Android akıllı TV uygulaması olarak da dikkat çekiyor. Kısacası Android ve iOS akıllı cihazlarınızın dışında televizyonlarda da sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Diğer alternatifleri aşağıdaki gibidir;

Full HD Görüntü Kalitesine Sahip Film ve Dizi İçerikleri
İnternet Kotası Dostu Canlı Yayın Seçenekleri
Türkiye ve Dünya Ligleri Maç İzleme İmkanı
%100 Türkçe ve Basit, Hızlı Arayüz
Minimum Donma ve Maksimum Görüntü Kalitesi için Özel Optimizasyon
KODI için Özel Geliştirilmiş Altyapı

Uygulaması emsallerinden bir adım daha öne geçiriyor. Tabi ki yerli ve güvenilir bir uygulama olması da cabası. SeyirTÜRK Android APK indir seçeneğini tamamen ücretsiz ve güvenli olarak aşağıdaki butona tıklayarak değerlendirme şansına sahip olabileceksiniz. Daha fazla merak ettiklerinizi yorum alanlarımızdan bizlere sorabilirsiniz.

İndir “SeyirTürk İndir” rHMz – 173 defa indirildi –

Yorum yapın