Rasho TV APK İndir - Android Mobil Uygulamaları İndir

Rasho TV APK İndir

Rasho tv apk – Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile pek çok tv kanalı tv uygulamaları içerisinde hizmete sunulmaya başlanmıştır. Seçeceğiniz paket sayesinde kendinize uygun ister maç ister dizi ve belgesel gibi pek çok içerik ve kanala ulaşabilirsiniz.

Rasho Tv APK bunun için sizden hiçbir ücret talep etmeden ve uygulama içi ücretlendirmelere girmeden yerli ve yabancı pek çok kanala ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

İster tuttuğunuz takımın maçlar ister her hafta ciddi bir şekilde talep ettiğiniz dizi ve filmleri takip edebileceğiniz bir tv uygulaması arıyorsanız Rasho TV APK uygulaması tam da size göre bir uygulamadır.

İstediğiniz dili seçerek seçtiğiniz cihaza uygulamayı kurarak istediğiniz kanalları izlemeye başlayabilirsiniz.

Donmadan Yüksek Kalitede Kanal İzleme Keyfi

Birçok kanal hala uygulamaların yazılımları yetersiz ve düzgün bir algoritma oluşturulamadığı için donmakta ve kesilmelere uğramaktadır. Bunun olmaması için yazılım uzmanlarımız tarafından ciddi çalışmalar yapılmış ve kesintisiz izleme fırsatı sunulmuştur.

İstediğiniz dizi ve filmler, spor programlarını yüksek çözünürlük kalitesi ile izlemeye başlayabilirsiniz. HD kalite daima devam etmektedir fakat internetinizde aksama yaşanması halinde SD özelliği devreye girerek yine istediğiniz kanalı açmaya devam edecektir.

Az yer kaplama özelliği sayesinde telefon ya da bilgisayarınızda büyük bir kaplamayacak ve diğer fotoğraf, video ve uygulamaları silmek zorunda kalmayacaksınız. Bu sayede az yer kaplayan uygulamanız ile istediğiniz her programı ve kanalı izleyebileceksiniz.

Küçük alan nedeni ile izleme sırasında kopma ya da donma yaşanmadan kanallarınızı izlemeye devam edebilirsiniz.

Bildirim Sistemi İle Her An Erişim

Takip ettiğiniz dizi, film ve programları uygulama içerisinde listelerseniz sizin için yeni içerik geldikçe yenileme ve bildirim sistemi aktive olarak o içeriği her an izleme şansına sahip olabileceksiniz.

Kaçırdığınız programları ve diziler için artık üzülmeyin bildirimleri kaçırmanız halinde sizin için bölüm kaydedilir ve müsait olduğunuz her an izlemeye başlayabilirsiniz.

Bu yüzden canlı bir izleme yaşamak zorunda kalmadan canlı programları, futbol müsabakalarını istediğinizde izleme keyfini yaşayacaksınız. İşlerinizi programa göre değil programı keyfinize göre ayarlayacağınız bir uygulama sunmaktayız.

İndir “Rasho TV APK İndir” agl0wT – 387 defa indirildi –

Yorum yapın