Purple TV APK İndir - Android Mobil Uygulamaları İndir

Purple TV APK İndir

Purple tv apk uygulaması telefonlarınız – televizyonlarınız üzerinden ücretli kanalların hepsini bedava olarak izlemenizi sağlayacak olan android uygulamadır.Purple tv apk indir uygulaması ile dünya üzerinde ki tüm futbol – basketbol – voleybol gibi karşılaşmaları izleyebileceksiniz.

Sizler için geliştirilen ve 2021 yılında Purple tv pro adıyla tekrar güncellenmiştir.Uygulamaya girişler artık davetiye ile yapılıyor.Sizde hemen bir davetiyeye sahip olmak istiyorsanız uygulamayı indiriniz.

Purple TV Nedir? Neye Yarar?

Purple tv apk uygulaması ile ulusal kanallara – sinema kanallarına – belgesel kanallarına – haber kanallarına ve daha bir çok ücretli olan fakat erişemediğiniz tüm kanallara bedava olarak erişebileceksiniz.

Özellikle spor severler canlı maç izlemek için purple tv uygulamasını tercih ediyorlar.

Purple TV En Güncel Sürüm

Purple tv 2021 yılında ki yaptığı güncelleme ile yeni ismi purple tv pro adıyla faaliyet göstermektedir.Uygulama her güncellendiğinde sitemizi takip ediniz.Purple tv güncel indirme linki paylaşılacaktır.

Purple TV Ücretli Mi?

Purple tv kesinlikle ücretsiz bir uygulamadır.Kurulum esnasında sizden hiçbir abonelik yada ücret talep etmez.Sadece uygulamanın içerisinde sizin seyir kalitenizi bozmadan bazı reklamlar mevcuttur.

Purple TV Maç Yayınları Yapıyor Mu?

Spor severlerin ilgiyle takip ettiği fakat bazı sebepler yüzünden canlı maçların sadece özetleri ile yetindiğimiz bu günlerde Purple tv apk uygulaması ile dünya üzerinde ki tüm futbol karşılaşmalarını canlı ve hd olarak izleyebileceksiniz.

Purple TV Nasıl Kurulur?

  • Purple tv uygulamasını hemen aşağıda ki indirme linkinden telefonunuza indirebilirsiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra uygulamanın üstüne gelerek uygulamayı kurunuz.
  • Uygulamanın kurulumundan sonra tüm kanalları izleyebilirsiniz.

İndir “Purple TV PRO” pJil – 1352 defa indirildi –

“Purple TV APK İndir” üzerine 5 yorum

Yorum yapın