Proton TV - Android Mobil Uygulamaları İndir

Proton TV

Proton TV canlı televizyon ve canlı maç izlemek için kullanacağınız bir platformdur. Dilediğiniz yerden sorunsuz bir şekilde hem maç hem de televizyon kanallarını kesinti olmadan seyretme şansınıza sahip olabilirsiniz.

Proton TV Nedir?

proton tv indir

Proton TV herhangi bir şekilde donma yapmadan ve yüksek HD görüntü kalitesine sahip olan bir platformdur. Dilerseniz televizyon veya bilgisayarlarınızdan veya telefonunuzdan da giriş yaparak anında televizyon ve maç izlemeye başlayabilirsiniz.

Proton TV genel olarak bakıldığında ücretsiz olarak yayın yapan bir televizyon uygulaması olarak bilinmektedir. Bunun için mobil olarak veya online olarak her geçen gün pek çok kullanıcıya ev sahipliği yapmaktadır.

Dünya üzerinde yer alan tüm maçları ve sineme kanallarını izlemek için herhangi bir ücret ödemeden Proton TV üzerinden seyretme şansına sahip olabilirsiniz. Sadece canlı maç kanallarını değil aynı zamanda çizgi film ve belgeselleri de sorunsuz bir şekilde izleyebileceğiniz bir platform arıyorsanız Proton TV ziyaret edebilirsiniz.

Proton TV Nereden İzlenir?

Online olarak her yerden izleme şansınız bulunuyor. Ancak telefon ve tabletler için Android ve İOS işlemciye sahip olan tüm cihazlarınızdan da indirerek uygulamayı telefonlarınıza indirebilirsiniz. Sadece cihazınızın internet bağlantısı olması Proton TV uygulamasını aktif olarak kullanabilmeniz için yeterli olacaktır.

Proton TV Uygulaması Ücretli Mi?

Tamamen ücretsiz bir uygulama olan Proton TV içerisinde bazı belgesel ve sinema kanalları ücretli olarak karşınıza çıkabilmektedir. Bunların dışındaki tüm kanallar ve canlı maç izleme kanalları ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Ancak uygulamayı tüm özellikleri ile kullanmak istiyorsanız küçük bir miktar ödeme yaparak uygulamanın tüm özelliklerini açık olarak kullanabilirsiniz.

Proton TV Nasıl Kullanılır?

2018 yılında kurulmuş olan Proton TV telefon ve tabletlere indirilen bir televizyon izleme uygulamasıdır. Proton TV uygulamasını kullanmak için cihazlarınıza uygulamayı indirin.

Ardından kurulum işlemini tamamladıktan sonra normal bir televizyon kullanır gibi anında kanallar arasında geçiş yaparak dilediğiniz kanalı izleyebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan kanallara göz gezdirerek dilerseniz favori kanallarınızı işaretleyebilirsiniz. Ancak ücretli olan uygulama içinde yer alan kanalları izlemek için uygulamayı full kullanmak adına ücret ile satın almanız gerekmektedir.

İndir “Proton TV İndir” GEi8 – 56 defa indirildi –

Yorum yapın