ProgTV Android APK İndir - Android Mobil Uygulamaları İndir

ProgTV Android APK İndir

IP TV Player uygulamaları içerisinde son dönemin en iyilerinden olan ProgTV Android APK indir makalemiz ile sizlerle birlikteyiz. İnternet yayıncılığı, her geçen gün ciddi anlamda büyüyen ve adeta bir hizmet sektörüne dönüşen imkanlar ile insanlara ciddi hizmetler sunuyor. Telefondan canlı yayın izleme, artık insanların olmazsa olmazlarından.

Tabi ki IP TV sistemlerinde de ne olursa olsun gelişmiş playerlar kullanmak çok önemlidir. ProgTV, IP TV kodlarını çözümleme noktasında en iyilerden birisidir ve bu anlamda kısa süre içerisinde adından söz ettirmiştir. Şimdi uygulamaya biraz daha yakından bakarak fikir edinme yoluna gideceğiz.

ProgTV Android Özellikleri

Öncelikle son derece hızlı bir uygulama. Bu zamana kadar alışık olduğumuz birçok player aracından çok daha hızlı bir arayüze sahip. Her ne kadar tasarım ve işlevsellik açısından biraz geride kalsa da kullanımı son derece pratik. IP TV player uygulamaları ile alakalı olarak sitemiz içerisinde birçok farklı seçeneği sizler için incelemiştik.

ProgTV, aynı zamanda kendi içerisinde kayıt özelliği olan, altyazı ve ekolayzer gibi ekstralı ayar seçeneklerini de sizlere sunan son derece gelişmiş bir arayüz demek yanlış olmaz. Bu anlamda da mutlak surette incelenmesi gereken alternatifli seçeneklerden. Şimdi görsellere bakalım.

Uygulama, Android ve iOS cihazlar için sorunsuz bir şekilde optimize edilmiş durumda. Bununla birlikte bilgisayar ortamında da kontrol imkanını sizlere sunan bir sistem olduğundan dolayı herkes için en ideal seçeneklerden bir diğeri de diyebiliriz sanırım. Uygulamada diğer özellikler şu şekilde;

Az Sayıda Reklam Yerleşimi Sayesinde Rahatsız Etmez.
Kanallara Ait Format Bilgileri, Ekolayzer, Yayın Kaydı Gibi İmkanları Sunar.
Çoklu Yayın ve Kör Tarama Özelliklerine Sahiptir.
Sadece TV Kanalları Değil Radyo Yayınlarını da Çalıştırır.
Kanal Arşivleme ve Logolu Klasör Oluşturma Özelliği Mevcuttur.

Kısacası bu player uygulaması sayesinde tek uygulama içerisinde istediğiniz birçok farklı seçeneği kullanma imkanınız olacak. ProgTV Android APK ücretsiz indir seçeneği kısa sürede sizlere ideal imkanlar sunacak. Aşağıdaki butona tıklayarak ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.

İndir “ProgTV İndir” m7bie – 65 defa indirildi –

Yorum yapın