Pix Push Apk İndir - Android Mobil Uygulamaları İndir

Pix Push Apk İndir

Pix Push Apk İndir uygulaması ile çektiğiniz fotoğraflara yeni bir tarz vermek ve canlandırma işlemi yapmamız çok daha basit bir hale gelmektedir. Geliştirilen son sürümü ile tüm fotoğraf editlerini bir arada sunan bir uygulama olan Pix push Apk, fotoğraf editörü olarak çalışan bir uygulamadır. Sosyal medya platformlarında fotoğraflarını paylaşmadan evvel profesyonel dokunuşlar yapmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiştir. Piyasaya sürüldüğü andan beri kullanıcıların yoğun bir ilgisi ile karşı karşıya kalan uygulama ücretsiz olması ile de avantaj sağlamaktadır. Google Play Store üzerinden akıllı telefonlarınıza Pix Push Apk İndir işlemini dilediğiniz an yapabilirsiniz. Sürümü şu anda 1.0 olan uygulamanın dosya boyutu 7.77 MB’dir. Uygulamanın diğer özellikleri ise; 

  • Geliştirici: Pix Push
  • Paket ismi: com.pix.push
  • Kullanılan cihaz türü: 6.0 ve +
  • Fiyatı: ücretsiz olmakta
  • Derecelendirme puanı ise: 4.80 ve son güncellemesi 22 Mart 2021. 

Pix Push Apk Uygulaması Nasıl Çalışır?

Farklı zamanlarda çekilen fotoğraflarınızı bu uygulama içerisinde bir araya getirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Tek bir uygulama üzerinde hem fotoğraf düzenleme hem fotoğraf tasarlama hem de fotoğraflar üzerinde canlandırma işlemi yapmanızı sağlamaktadır. Düzenleme esnasında her fotoğrafın en ince ayrıntısına kadar ışık ve renk ayarlaması yapmanızı sağlarken fotoğraflarınızı dilediğiniz yerden kırpabilir ve yeni dokunuşlarla farklı görünümler de ekleyebilmeniz mümkün kılmaktadır. Birden farklı şekilde tasarlanan fotoğraflarınızı kolayca kaydedebilirsiniz. 

Bu uygulama Android 6.0 ve üstü işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlara sahip kişiler için tasarlanmıştır. Eğer telefonunuz bu modellerden farklı ise şu anda bu uygulamayı kullanamazsınız. Pix Push 1.0 Apk son sürümüne sahip uygulama ile akıllı telefonlarınızda rahatça kurulum sağlayıp ücretsiz bir şekilde fotoğrafçılık yapabilirsiniz. Bu uygulamayı telefonunuza indirmek için Google Play Store üzerinden uygulamalar kısmına girin ve Pix push Apk İndir yazmanız yeterlidir. Karşınıza çıkan seçeneklerin üst kısmında yer alacak olan uygulamanın altında KUR, İNDİR ya da kullandığınız dil seçeneğine göre INSTALL yazabilir. Burayı tıklayın ve indirmenin başlamasını bekleyin. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Şu anda Google Play Store üzerinde 5 üzerinden 4.80 dereceleme alan uygulama oldukça fazla beğenilmektedir. Kurulum esnasında Pix push 1.0 Apk orijinal bir şekilde indirdiğinizden emin olun. 

İndir “Pix Push İndir” mXG0y – 2 defa indirildi –

Yorum yapın