Oreo TV APK indir - Android Mobil Uygulamaları İndir

Oreo TV APK indir

Telefondan canlı TV izleme uygulamaları için yepyeni bir soluk ve deneyim sunan Oreo TV APK indir seçeneği ile sizlerleyiz. Mobil uygulama geliştiriciler, özellikle bu sektör içerisinde sağlam bir yatırım yapmak istediklerinde bilhassa IPTV sistemleri ile alakalı ciddi adımlar atıyorlar. Oreo, yine yabancı sunuculardan hizmet veren gelişmiş bir uygulama modeli diyebiliriz sanırım.

Android IPTV uygulamaları içerisinde son dönemde ciddi anlamda popüler. Hal böyle olunca da biz, sitemizde sizlere çok daha farklı imkanları sunma noktasında adımlar atıyoruz. Uygulama özelliklerine genel itibari ile bakacağız. Merak ettikleriniz var ise bizlere yorum olarak iletmeniz yeterlidir. Ekibimiz en kısa süre içerisinde yorumlarınıza dönüş yapacaktır.

Oreo TV APK Android Mobil Uygulama Özellikleri

Bu uygulama, özellikle Amerika’nın en çok izlenen yayınlarından birisi olan WWE Smackdown programını canlı izle seçeneğini sizlere sunuyor. Bu neden dolayısı ile kısa süre içerisinde sadece bu özelliği ile dahi çok ciddi anlamda fark yaratıyor demek yanlış olmaz. Bunun dışında alternatif özellikler ile alakalı olarak da seçenekler vereceğiz.

Full HD, 2K ve 4K yayın seçeneklerini tam anlamı ile destekleyen ve en ufak şekilde kasmayan bir uygulama. Dünyanın birçok ülkesinin canlı televizyon kanallarını takip edebiliyorsunuz. Bununla birlikte uygulama içerisinde film ve dizi arşivi o kadar geniş kapsamlı ki mükemmel seçenekleri sizlere sunuyor. Kesinlikle bu alanda uygulama arayışınıza son verecek bir uygulama.

Yukarıda uygulama ile alakalı olarak gelişmiş seçenekleri görüntülüyorsunuz. Oreo TV APK uygulaması ile birlikte canlı lig maçları izle seçeneğini de değerlendirebileceksiniz. Türkiye Süper Lig, İngiltere Premier Lig, Almanya Bundesliga ve İspanya La Liga başta olmak üzere birçok ülkenin canlı maçları uygulama içerisinde sizlere sunuluyor.

Android Smart TV, iPhone iOS uygulaması ve tablet bilgisayar gibi çok yönlü cihazlar ile tam uyumlu olarak çalıştığını da söylemek gerekiyor. Arayüzünde ki modernlik, yayın akışı takibi yapabilme de yine uygulamayı biraz daha ön plana çıkarıyor. Dilerseniz uygulama içerisinde radyo dinleme şansı da olacak. İnternet kotası dostu son derece dikkat çekici bir seçenek.

Yorum yapın