Nova TV APK İndir - Android Mobil Uygulamaları İndir

Nova TV APK İndir

Nova tv uygulaması ile film ve dizileri android telefonunuz ile kolaylıkla izleyebileceksiniz.Uygulamanın en iyi özelliklerinden bir tanesi ise netflix gibi platformlar da yayınlanan dizi ve filmleri bulabilmemizdir.Nova tv apk uygulamasının içerisinde eski ve yeni binlerce dizi ve film bulunmaktadır.

Nova TV Nedir?

Çok basit anlatımı ile dizi ve film izlememizi sağlayan ücretsiz uygulamadır.Disney – Amazon – Netflix gibi içerik izleme platformlara özel yayınlanan dizi ve filmleri de Nova tv apk uygulaması içerisinde bulabilirsiniz.Uygulama her gün güncellenmektedir ve yeni yayınlar eklenmektedir.

Nova tv uygulamasının içerisinde ki dizileri ve filmleri televizyonunuzdan izlemek için uygulamanın içerisinde barındırmış olduğu Google Chormecast eklentisi ile televizyonunuza bağlatarak kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Uygulamanın ana dili ingilizce olduğu için bir çok dizi ve filmde ingilizce olarak eklenmektedir.Türkçe dublaj olarak dizi ve film bulmanız biraz zordur.Sadece türkçe altyazı seçeneği mevcuttur.

Nova tv uygulaması tamamen ücretsiz dizi ve film izleme uygulamasıdır.Aşağıda ki indirme linkinden nova tv son sürüm olarak indirip kurabilirsiniz.

İndir “Nova TV İndir” CEkZ1 – 42 defa indirildi –

Yorum yapın