İPTV Smarters Pro APK İndir - Android Mobil Uygulamaları İndir

İPTV Smarters Pro APK İndir

İptv smarters uygulaması, android cihazlar için akıllı iptv oynatıcısı olarak hazırlanmıştır. 2018 yılında hizmet vermeye başlayan bu uygulama çeşitli güncellemeler yaparak, kullanıcılarının, yeni apk uygulama indirmelerini sağlıyor. Iptv smarters Pro, maç izleme uygulaması seçeneğin sunmaktadır. Legal bir uygulamadır ve Google play store üzerinden indirilebilmektedir.

İptv Smarters Pro Hangi Cihazlara İndirilebiliyor?

Iptv smarters pro uygulaması, TV oynatıcı platformudur ve sadece Android işletimi sisteminin kullanıldığı mobil cihazlara indirilebilmektedir. Bilgisayarına indirmek isteyenler, indirme yapamayacaktır. Maç izle apk uygulamasını bilgisayarına indirmek ve kullanmak isteyenler, bluestacks app player gibi çeşitli uygulamaları bilgisayarı üzerinde çalıştırması gerekiyor. Apk uygulamasına Google play storede herhangi bir kısıtlama olmadan ulaşılabiliyor.

Uygulama Özellikleri

İptv apk indirme işlemlerini yapmak isteyenler, iptv smarters pro uygulamasının, yeni güncellemelerini ve uygulama özelliklerini bilmelidir. Apk uygulamasının son güncellemesi, 16 Kasım 2020 tarihinde yapılmıştır. İndirmek isteyenler, uygulama özellikleri bölümünde şu bilgilere ulaşabilecektir.

Uygulama sürümü: 2.2.2.4

Lisans: ücretsiz,

Platform: Android,

Uyumluluk: Android 9.0,

Dil: İngilizce,

Google play indirme bölümüne, apk ismini yazıldığında, dosya adı gösterilecek ve kullanıcılar, indir seçeneği ile hızlı bir şekilde indirme yapabilecektir.

Iptv Smarters Kurulumu

Iptv smarters, ıptv oynatıcısı uygulamasıdır ve Android cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Kullanıcılar, kurulum için iş işlem adımlarını takip ederler.

  • Google play store’den apk indirmek ve yüklemek,
  • Uygulamayı açmak ve kullanım koşullarını kabul etmek,
  • Yeni kullanıcı eklemek,
  • Giriş yapmak ve profil oluşturmak,
  • Kanal tablosundan seçim yapmak,

İşlemleri başarıyla yapanlar, açılan tablodan, gerekli ayarları yapabilir ve canlı tv’yi seçerek izlemeye başlayabilirler.

Yayın Kaydı Yapılabilir mi?

Iptv smarters pro apk uygulaması, kullanıcılara, birçok özellik sunuyor. Üyelik oluşturan ve uygulamayı kullanmaya başlayanlar, isterlerse, yayını kaydedebiliyorlar. Kanal seçeneğine uzun süre basılı tutulduğunda, kaydı başlat seçeneği gösterilecektir. Yayını izlerken, kaydetme işlemi yapabilir ve daha sonra tekrar izleyebilirsiniz. Çevrimdışı klasör oluşturulur ve kayıtlar o klasöre kaydedilir.

İptv Smarters Pro Genel Ayar Özellikleri Nelerdir?

Iptv teknolojisinin imkanlarından faydalanmak isteyenler için apk güncellemesi yapılmaktadır. Genel ayar özellikleri arasında, kanalları, filmleri ve diğer yayınları kaynaktan güncelleme, kategorilere göre kanal destek seçenekleri yer alıyor. Ebeveyn kontrolü ve akış kaydı yakalama özellikleri de bulunmaktadır. Otomatik güncelleme sayesinde, daha rahat kullanım sağlıyor.

İndir “İptv Smarters Pro” QWi5QL – 203 defa indirildi –

Yorum yapın