GS TV Canlı İzle - Android Mobil Uygulamaları İndir

GS TV Canlı İzle

Yayın tarihi oldukça eskiye dayanan GS tv adından da anlaşılacağı gibi Türkiye’deki en önemli spor kulüplerinden birisi olan Galatasaray desteği ile kurulmuştur. 18 Eylül 2006 tarihinden bu yana aralıksız şekilde yayınlarına devam eden kanal Galatasaray Spor Klübü ve Doğan Grubu ortaklığı sayesinde yayın hayatına başlamıştır. Gs tv izle şeklindeki talepler kanalın takımla alakalı yayınları ve kalitesi nedeniyle oldukça fazladır.

Yayınlar Ne Zaman Başladı?

Deneme yayınlarının ardından gs tv canli yayınlarına 1 Mayıs 2007 tarihinde başlamıştır. Digitürk bünyesinde var olan stüdyoları haricinde takımla alakalı gelişmeleri daha net şekilde aktarmak adına Florya ve Ali Sami Yen Stadyum’u yakınlarında da stüdyoları bulunur. Yapılan yayınların geneli canlı ve oldukça kalitelidir.

Kanalda Neler Var?

Günün her saatinde farklı programlar adıyla Galatasaray Spor Klübü ile alakalı gelişmeler aktarılır. Maçlardan önce ve sonra stadyumdan yayınların yapıldığı önemli zaman dilimleri vardır. Gs tv canlı izle diyerek kanalın canlı akışını, önemli maçların analizlerini, yapılan transferleri, klüple alakalı gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. Taraftar sayısının da oldukça fazla olması kanala olan ilginin de artmasına neden olur.

GS TV CANLI İZLE

Kanalın Bilgileri

Lisansı RTÜK tarafından iptal edilen kanalın kısa bir süre sonra yapılan işlemleri sonucunda yeniden yayına başlaması sağlanmıştır. Kanalın türü sadece spor olarak belirlenmiş ve bu çizgisinden ayrılmadan yayınlarına devam etmiştir. Kanalın resmi adı ise GS TV’dir. Yayın merkezi İstanbul olarak kurulmuştur.

Yayınlanan Programlar

Yapılan programlar sayesinde Galatasaray hakkında oldukça fazla bilgi ve gelişme takip edilmesi kolaylaşır. Gs tv maç izle diyerek yayınların tamamını ücretsiz ve sorunsuz şekilde izleme imkanından yararlanabilirsiniz:

  • Muhabir Masası gece 02:00’da yayınlanan programdır,
  • 03:00 itibarıyla Unutulmaz Maçlar adıyla yayınlanan kesitte eski ve önemli maçların değerlendirmeleri yapılır,
  • 05:00 civarında GS Ansiklopedisi yayını sayesinde yine takımla alakalı bilinmeyenler ele alınır,
  • Goller ve Anılar ile önemli maçlardaki goller yeniden ekrana taşınır,
  • Kolaysa Bil Bakalım ile takımla alakalı bilgiler ve sorular tartışılır,
  • Bunların yanında Günaydın GS Ailesi, Geçmişten Günümüze, Dünyanın Sporu gibi yayınlar da vardır.

Maçların Yayını

Takımın oynadığı maçların büyük çoğunluğu canlı şekilde verilir ve izleyenlerle buluşturulur.

Yorum yapın