Gartic Phone - Draw and Guess Assist Apk İndir

Gartic Phone – Draw and Guess Assist Apk İndir

Gartic Phone- Draw and Guess Assist Apk, Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilen bir uygulamadır. Uygulamayı kısaca beraberlik ve tahmin etme olarak Türkçeye çevirebiliriz. PheleApps tarafından geliştirilen bu uygulama Nisan 2021 de son güncellemesi ile yeni özellikler eklenmiş ve kullanıcılara tanıtılmıştır. Uygulamayı incelemek ve indirmek için Google Play Store üzerinden Kitaplar ve Referans (Book and Reference) kategorisinde bulabilirsiniz. Gartic Phone- Draw and Guess Assist uygulaması şu anda ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Android 4.1 ve üzeri tüm cihazlara indirilebilir ve rahatça kullanılabilir.  Ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulan Gartic Phone- Draw and Guess Assist İndir uygulamasının diğer özellikleri ise şöyle sıralanabilir;

  • Kategorisi; Books & Reference
  • Paket ismi, com.phoneforgartic.gartic 
  • Yapılan son sürümü; 1.0 0
  • İndirmeniz için gereken en son sürümü: Android 4.1 + 
  • Uygulamanın boyut ise; 15.46MB olmaktadır.

Gartic Phone – Draw and Guess Assist Nasıl Kullanılır?

Bir toplama oyunu olan Gartic Phone- Draw and Guess de bir web tarayıcısı üzerinde 4 oyuncudan 30 kişiye kadar olan arkadaşlarınızla oynanmanıza olanak tanıyan bir uygulamadır. Bundan dolayı, oyunu bilgisayarda ya da Android işletimle çalışan cep telefonunuzda oynayabilirsiniz. Gartic Phone ile bir oyunu seçerken kendinizi bir takma ad almanız gerekir. Burada da hatırlanması kolay bir isim seçmeniz size fayda sağlar. Böylelikle oyunu indiren diğer kişilerinde sizi tanıması kolaylaşmaktadır. Daha sonra oda oluşturmanız gerekir. Oda oluşumu sağlandıktan sonra arkadaşlarınızı oyuna davet edin. Dilerseniz var olan bir oda da oyuna da katılabilirsiniz.  Bu tamamen kişisel tercihlere bırakılmıştır. Odadaki yaratıcı kişi, bekleme listesinde bulunan herhangi birini oyuncu ya da hakem olarak ayarlayabilir. 

Dünyanın her yerinden bu oyunu indiren kişilerle oyun oynamanıza imkân sunulur. Bundan dolayı çok farklı oyuncularla karşılaşabilmeniz de mümkündür. Uygulama geliştiricileri tarafından sürekli yeniliklerle donatılmaktadır. Uygulama indirmesi ya da uygulamada oyun oynarken hata olması halinde kısa sürede çözümler sunulmaktadır. Şu anda google play store üzerinde oynayan kişilerin görüşlerine göre 5 üzerinden 3.90 oy almıştır. Eğlenceli zaman geçirmek isteyen tüm oyun severler için harika bir uygulamadır.

İndir “Gartic Phone – Draw and Guess Assist İndir” t6143 – 2 defa indirildi –

Yorum yapın