Endel: Focus, Relax, And Sleep Soundscapes Apk İndir

Endel: Focus, Relax, And Sleep Soundscapes Apk İndir

Endel: Focus, Relax, And Sleep Soundscapesi günlük hayatın stresinden uzaklaşmak, odak problemleri yaşadığınızda dikkatinizi arttırmak veya uyumak için sesli ve görüntülü rahatlatma amacı güden bir uygulamadır. Zihni rahatlatıcı görüntü ve ses eşliğinde stresten uzaklaşmanıza, sakinleşmenize ve rahatlamanıza olanak sağlar. Farklı içerikleri sayesinde her duruma karşı bilimsel olarak yaratılmış özel programlar içermektedir. 4 değişik mod seçeneği ile rahatlamanıza, bir şeye odaklanmanıza, uyumanıza veya kestirmenize katkıda bulunur. Günlük yaşamın getirdiği stres kaynaklı depresif duygular ile alt etmenin güzel bir yoludur. Endel: Focus, Relax, And Sleep Soundscapes Apk İndir işlemiyle uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilir, günlük hayatın stresinden uzaklaşarak yeni bir dünyaya adım atabilir, kuşlar kadar hafif olduğunuzu ve huzur duyduğunuzu hissedebilirsiniz.

Kişiye Özel Rahatlama

Uygulama kişiye özel rahatlama teknikleri ile donatılmıştır. Anlık olarak sizden ve bulunduğunuz ortamdan gelen verileri değerlendirerek ses ve görüntü eşliğinde rahatlamanızı sağlar. Endel: Focus, Relax, And Sleep Soundscapes, anlık olarak bulunduğunuz konum, hava şartları, uygulamayı kullandığınız saat ve kalp atış hızı gibi verilere erişerek farklı algoritmalar yaratmaktadır. Bu sayede kişiye özel görüntü, müzik ve ritim eşliğinde stres yönetimine, verimlilik artışına, odak toplama dikkatine, pozitif fikirlere, anlık rahatlamaya, sağlıklı ve derin bir uykuya katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda nefes gibi basit egzersizler yapmaya yönlendirerek zihin açıklığı sağlamaktadır. Asabi kişilikleri rahatlatan bir özelliğe sahiptir. Kişinin ruhunu pozitif düşüncelerle beslemesine katkıda bulunur. 

Kolay Kullanım ve Programlanmış Modlar

Endel: Focus, Relax, And Sleep Soundscapes uygulamasının kullanımı oldukça basittir ve kişiye özel çalışır. 4 farklı oluşturulan otomatik moddan birini seçerek hemen rahatlamaya başlayabilirsiniz. 

  • Rahatlama Modu; Zihninizi sakinleştirmek ve stresten kurtulmak için,
  • Odak Modu; Odaklanma sorunu yaşadığınız zaman veriminizi arttırmak için,
  • Uyku Modu; Rahat ve sağlıklı bir uyku yaşamak için,
  • Endel x Grimes Al Lullaby; İyi bir öğle uykusu veya bebekleri uyutmak için kullanılmalıdır. 

Uygulamayı çevrim dışı olarak kullanabilir ve her yerde çalıştırarak rahatlamanın derin huzurunu yakalayabilirsiniz. Uygulamayı kullandıkça hayatınızın değiştiğini fark edecek zamanla egzersizleri olağan hayata uydurarak daha sağlıklı ve huzurlu bir hayata kavuşacaksınız.

Yorum yapın