EBA TV Canlı izle - Android Mobil Uygulamaları İndir

EBA TV Canlı izle

Bugün ki makalemizde çok önem arz eden EBA TV canlı izle uygulamasını sizlere sunacak ve detayları ile bilgi edineceğiz. Bilindiği üzere her geçen gün büyüyen ve gelişen eğitim sektöründe artık pandemi nedenli UZAKTAN EĞİTİM söz konusu hale geldi. Milli Eğitim Bakanlığı projelerinden birisi olan EBA TV sayesinde de uzaktan dersler çok daha rahat ve mümkün bir hale geldi.

EBA TV Android uygulaması, sizlere tek bir ekran içerisinde mükemmel seçenekler sunacak ve en ideal seçenekleri değerlendirmenizi sağlayacak. Bildiğimiz gibi EBA sistemi üzerinde her geçen gün sınıf sınıf olacak şekilde farklı ders programları söz konusu. Uygulama içerisinde bu ders programlarını da saat saat inceleme fırsatına sahip olacaksınız.

EBA TV Canlı Özellikleri

Öncelikle mükemmel pratik ve ilgi çekici bir arayüz. Son derece anlaşılır ve bir o kadar da seri. Bununla birlikte internet kotası dostu altyapısı sayesinde herkes için mükemmel bir canlı ders uygulaması. Android Canlı TV izleme uygulamaları içerisinde aslında devlet dışında özel olarak geliştirilmiş olan en ideal uygulama. Ares Live geliştiricisi tarafından hazırlanan bu uygulama Play Store üzerinde 50.000+ indirme rakamına ulaştı.

Uygulama içerisinde aynı zamanda günlük güncellenen ders programları ile birlikte ihtiyacınız olan tüm seçenekleri değerlendirebileceksiniz. Canlı dersleri direk uygulama ekranından hızlı ve güvenilir bir şekilde izleyeceksiniz. Bu şekilde aslında canlı ders deneyimi çok daha ideal olacak sizler için.

Yukarıda uygulama arayüzünden görsel seçenekleri görme şansına sahipsiniz. Uygulama, sizlere her anlamda ideal seçenekler sunduğu gibi sınıf sınıf ders projelerini kendi içerisinde sınıflandırmış durumda. Hal böyle olunca da çok daha pratik şekilde istediğiniz derslere ulaşmak mümkün hale geliyor diyebiliriz.

TRT EBA TV İlkokul, Ortaokul ve Lise dersleri canlı izle sloganı ile yola çıkan uygulama bu anlamda donma sorununu en az yaşatan uygulama. Daha önce de söylediğimiz üzere internet kotası dostu ve özellikle dışarda iken mobil interneti ciddi anlamda az tüketiyor. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak güvenilir bir şekilde uygulamayı indirme şansına sahip olabilirsiniz.

İndir “Eba TV İndir” UpbGM – 16 defa indirildi –

Yorum yapın