Daylio - Günlük Hatıra Defteri Ruh Hali İzleyici APK İndir

Daylio – Günlük Hatıra Defteri Ruh Hali İzleyici APK İndir

Daylio- Günlük Hatıra Defteri Ruh Hali İzleyici APK İndir işlemi ile dijital günlük ve hatıra defteri oluşturma imkânı veren bir uygulamaya sahip olunabilmektedir. Başarı için hedefler belirlenmeli ve belirlenen hedefler doğrultusunda her gün disiplinli bir şekilde çalışılmalıdır. Daylio, hedeflerin gerçekleştirilebilmesi için bir izlence oluşturulmasını ve gün içerisinde ruh halinin nasıl olduğuna dair bir raporlama sağlamaktadır. Kişiye özel bir günlük planlama hizmeti vermektedir. 

Daylio Nasıl Kullanılmaktadır?

 Bir günün en iyi şekilde planlanmasına yardımcı olan bu uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Google play üzerinden indirme işlemi yapılmaktadır ve bu işlemden sonra aşamalı adımlar sonrası kullanıma başlanmaktadır. İlk olarak uygulama otuz dil seçeneğine sahiptir. Giriş yapılmadan önce dil seçeneklerinden birisi tercih edilebilmektedir. Dil seçeneğinden sonra ruh halleri için seçilen emojiler özelleştirilmektedir. Mutlu olunduğunda, mutsuz olunduğunda veya nötr ruh halleri için seçilecek emojiler belirlenebilmektedir. Emojilerin renkleri de kişinin özel seçimine bırakılmaktadır. Daylio- Günlük Hatıra Defteri Ruh Hali İzleyici APK İndir işlemi oldukça basittir. Sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde uygulamayı indirebilir ve birçok avantajından faydalanabilirsiniz.

Daylio ve Kullanım Avantajları

 Sosyal, hobiler, uyku, yiyecek, sağlık, daha iyi ben ve gündelik işler olarak yedi farklı kategori oluşturulmuştur. Bu kategorilerden seçilenler uygulama aracılığı ile takip edilebilmektedir. Kategorilerin hepsi veya birkaç tanesi seçilebilmektedir. Bir günün planlanması, oluşturulan hatırlatıcılar ile yapılabilmektedir. Egzersiz yapmak, su içmek, erken uyumak, meditasyon ya da okuma gibi hedefler oluşturulur. Bu hedeflerin gün içerisinde yapılabilmesi için hatırlatıcı alarmlar kurulabilmektedir. Yoğun bir gün içerisinde bile bu hatırlatıcılar ile konulan hedefler gerçekleştirilebilmektedir. Daylio ile birçok farklı alanda oluşturulan hedefler sistematik bir şekilde takip edilebilmektedir. Uygulamada girilen verilere göre haftalık raporlar sunulmaktadır. Uygulamada kullanılan her bir renk kişinin tercihine göre ayarlanabilmektedir. Hedeflenenler sistematik bir şekilde planlanabilmektedir. Oluşturulan her bir hedef için bir hatırlatma kurulabilmektedir. Böylelikle uygulama kişiye özel bir koçluk görevi görebilmektedir. Gün içerisindeki alarmlar ile kişi hedefleri doğrultusunda denetlenmektedir. Hafta sonlarında da elde edilen başarılar oluşturulan haftalık raporlar ile görülebilmektedir. Daylio- Günlük Hatıra Defteri Ruh Hali İzleyici APK İndir işlemi le bu avantajlara sahip uygulamaya kolayca erişim sağlanabilmektedir. 

Yorum yapın