Bluex TV APK İndir - Android Mobil Uygulamaları İndir

Bluex TV APK İndir

IPTV hizmeti verebilmek adına geliştirilmiş olan uygulamalardan bir tanesi Bluex tv apk ‘dir. Uygulama IPTV linklerini ve kodlarını çalıştırarak hangi kanalı izlemek istiyorsanız kod üzerinden yayını açar.

Maç izleme uygulaması olarak da tercih edebileceğiniz programlardan bir tanesidir. Apk uzantısı üzerinden cep telefonunuza kurulumunu yapabilirsiniz.

Bluex TV Nedir?

IPTV hizmeti vererek şifreli ve Türkiye’ye kapalı tüm yayınlara ulaşım imkanı sağlayan bir uygulamadır. Canlı maç izle seçeneği ile günün her saati oynanan maçları anlık olarak para ödemeden izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz müzik, film, dizi ve spor kanallarına ulaşım imkanı sağlayan Bluex, Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilerek de kurulabilir.

Bluex Nasıl Kullanılır?

Bluex IP TV uygulamasını apk uzantısı üzerinden cep telefonunuza yükleyerek kurulumunu yapmanız gerekir. Kurulum işleminin ardından uygulamaya giriş yapabilir, dilediğiniz kanalı izleyebilrisiniz. Maç izle apk seçeneği sayesinde canlı karşılaşmaları kesintisiz ve HD kalite ile izleyebilmeniz mümkün olur.

Bluex Gereksinimleri

Bluex uygulamasını kullanabilmeniz için sistemde bazı özelliklerin yer alması gerekir. Bunlar;

  • Android kullanıcıları için 5.0 ve üzeri sürüme sahip olmak
  • Bilinmeyen kaynaklar kısmının aktif olması
  • Ücretsiz deneme sürümünün test edilmesi şeklindedir. Deneme sürümü 1 aylık olarak belirlenmiştir. Daha sonrasında ücret karşılığı uygulamanın kullanımı sağlanabilir. Bluex, IP TV üzerinden kesintisiz bir şekilde yayın yapan nadir uygulamalardan biridir. Chromecast kullanarak izlediğiniz içeriği televizyonunuza yansıtabilmeniz de mümkündür.

25.03.2021 tarihinde bluex apk güncellemesi çıkmıştır.İndirme linki güncellenmiştir.

İndir “Bluex TV” 3vrN – 487 defa indirildi –

Yorum yapın